Godło Rzeczypospolitej Polskiej Logo Facebook ZSTiE Logo IBM Logo WSB

ZSTiE

we Wrocławiu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Na ratunek dzieciom...

WSPANIAŁE POKAZANIE DUCHA WSPÓŁPRACY SAMORZĄDU I WOLONTARIATU

19 grudnia klasa 1A podjęła inicjatywę i realizację charytatywnej akcji na rzecz fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".
Uczniowie tego dnia sprzedawali ciasta i tosty, a przy tym zbierali pieniądze, zabawki, gry planszowe dla powyższej fundacji. Świetne przygotowanie oraz realizacja przełożyły się na ogromny sukces oraz podziw i uznanie nie tylko wśród koleżanek i kolegów ale również nauczycieli.

Klasa dała dobry przykład wspólnego działania dla dobra innych. Gratulujemy!
Może czas na kolejną klasę i kolejną akcję?

 

Mikołajki 2017

MIKOŁAJKI 2017! Prosto z Laponii przybył do nas ze swoją świtą Święty Mikołaj. Wizyta jak widać na zdjęciach przyniosła wiele radości uczniom ZSTiE, "Śnieżynki" częstowały cukierkami i kwestowały na rzecz Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. RADOŚĆ dawania to motto wizyty przygotowana przez Wolontariat ZSTiE. Podziękowania dla p. Skrzypaszek, p. Buszty, p. Ziółkowskiego i p. Kołodzieja oraz dla uczniów i uczennic z klasy I ROE.

Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE Mikołajki 2017 w ZSTiE

 

"Mam Marzenie"

01.12.2017 zespół Wolontariatu ZSTiE wraz z Dyrektorem przekazał na ręce przedstawiciela Fundacja Mam Marzenie ciastka zakupione dzięki akcji Dnia Życzliwości, które to zostaną dołączone do paczek mikołajkowych dla małych pacjentów.

DZIĘKUJEMY uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do sukcesu akcji!

 

 

Dzień Życzliwości 2017

21 Listopada w naszej szkole odbył się DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Wolontariat szkolny pod opieką pań A. Skrzypaszek i E. Buszty oraz pana C. Kołodzieja zorganizował kiermasz ciast z którego dochód przeznaczony zostanie na paczki mikołajkowe dla podopiecznych Fundacja Mam Marzenie.

Tego dnia również promowaliśmy zaprzyjaźnioną fundację Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska.

Koledzy i koleżanki mieli także okazję do udziału w happeningu "Wdzięczny za" oraz kawiarence literackiej zorganizowanej przez panią Hołownię.

Dziękujemy serdecznie uczniom ZSTiE za udaną organizację tego wspaniałego dnia oraz uczennicom z Roe Liceum i Technikum za pokazanie piękna współpracy.

 

Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE Spotkanie wolontariuszy w ZSTiE

 


Strona 1 z 10